Stavebná činnosť

Výstavba rodinných domov Slovenský Grob

V strede obce Slovenský Grob realizujeme výstavbu 21 rodinných domov na kľúč. Domy sú murované, s keramickým montovaným stropom, zastrešené šikmou strechou s betónovou strešnou krytinou. Okrem samotných rodinných domov v rámci tejto výstavby realizujeme aj komunikácie a inžinierske siete.

Čítať celý článok...

Nadstavba Bytového domu, Vlčkova ul., Bratislava

Spoločnosť M stav, s.r.o. realizuje nadstavbu bytového domu, ktorej výsledkom bude rozšírenie jedného existujúceho bytu a vytvorenie dvoch nových bytových jednotiek. Nosnú konštrukciu nadstavby tvorí oceľová rámová konštrukcia. Obvodové steny nadstavby budú čiastočne murované z tvárnic Ytong a z drevenej sendvičovej konštrukcie. Zastrešenie nadstavby je riešené kombináciou plochej strechy s izolačnou vrstvou z PVC fólií a šikmej strechy s plechovou strešnou krytinou.

 

Čítať celý článok...

Náhodne z fotogalérie

Kontaktné informácie

 • Poštová adresa:
  Mstav s.r.o.
  Vyšehradská 8, 851 06 Bratislava
  IČO: 36 284 220
  DIČ: SK2022162153
 • Telefón: (+421) 903 246692
 • Skype: My status
 • Download: naša V.Card

Objednávka odvozu odpadu

Vybrané z Vašej pošty

Otázka:
Dobrý deň, bývame v štorposchodovej bytovke na okraji Bratislavy. S ostatnými susedmi sme sa dohodli že by sme radi pristavili na streche podkrovné byty ktoré by sme dali do prenájmu. Vedeli by ste nám s tým pomoct? Aky je zhruba postup. Dakuje za odpoveď.

Odpoveď:
Takto....

Menu uživatela

Stavebná činnosť