Rekonštrukcia objektu Miletičová 40

Kompletná rekonštrukcia objektu pre účely vytvorenia administratívnych priestorov, ktorá zahŕňala búracie práce, zateplenie fasády kontaktným zatepľovacím systémom, ako aj obklad fasády titanzinkom, sadrokartonárske a podlahárske práce, obklady, dlažby a maliarke práce.

Súčasťou rekonštrukcie bola aj úprava nádvoria, kde sa realizovala zámková dlažba. K prácam na tejto stavbe patrí aj montáž oceľovej konštrukcie, kde oceľové rámy nahrádzali a dopĺňali pôvodný drevený krov. Na oceľovej konštrukcii sa zhotovil oceľobetónový strop a priestor, ktorý sa týmto vytvoril bol využitý ako strojovňa VZT. Tieto práce sa realizovali bez demontáže strešnej konštrukcie. Celkový objem dodaných prác: 15 mil. Sk

Náhodne z fotogalérie

Kontaktné informácie

 • Poštová adresa:
  Mstav s.r.o.
  Vyšehradská 8, 851 06 Bratislava
  IČO: 36 284 220
  DIČ: SK2022162153
 • Telefón: (+421) 903 246692
 • Skype: My status
 • Download: naša V.Card

Objednávka odvozu odpadu

Vybrané z Vašej pošty

Otázka:
Dobrý deň, bývame v štorposchodovej bytovke na okraji Bratislavy. S ostatnými susedmi sme sa dohodli že by sme radi pristavili na streche podkrovné byty ktoré by sme dali do prenájmu. Vedeli by ste nám s tým pomoct? Aky je zhruba postup. Dakuje za odpoveď.

Odpoveď:
Takto....

Menu uživatela

Referencie Rekonštrukcia objektu Miletičová 40