Rekonštrukcia objektu Františkánska ul. - Hotel Arcadia

Firma M stav sa ako poddodávateľ podieľala na rekonštrukcii pamiatkovo chráneného objektu v centre Bratislavy – hotelu Arcadia na Františkánskej ulici.

V objekte sa nachádzali stropy tvorené oceľovými nosníkmi s vložkami Hurdis, ktoré boli realizované pri predchádzajúcich úpravách objektu. Tieto stropy sa demontovali a nahrádzali montovanými stropmi Premaco a monolitickými železobetónovými stropmi. Tiež sa realizovali práce, ktoré súviseli so zmenou dispozície objektu, teda búracie práce a realizácia nových murovaných konštrukcií. Celkový objem dodaných prác: 7,5 mil. Sk

Náhodne z fotogalérie

Kontaktné informácie

 • Poštová adresa:
  Mstav s.r.o.
  Vyšehradská 8, 851 06 Bratislava
  IČO: 36 284 220
  DIČ: SK2022162153
 • Telefón: (+421) 903 246692
 • Skype: My status
 • Download: naša V.Card

Objednávka odvozu odpadu

Vybrané z Vašej pošty

Otázka:
Dobrý deň, bývame v štorposchodovej bytovke na okraji Bratislavy. S ostatnými susedmi sme sa dohodli že by sme radi pristavili na streche podkrovné byty ktoré by sme dali do prenájmu. Vedeli by ste nám s tým pomoct? Aky je zhruba postup. Dakuje za odpoveď.

Odpoveď:
Takto....

Menu uživatela

Referencie Rekonštrukcia objektu Františkánska ul. - Hotel Arcadia