Výstavba rodinných domov - Nové Kalinkovo

Firma M stav v obci Nové Kalinkovo realizovala 30 rodinných domov na kľúč. Išlo o typové domy označené A, B a D, väčšinou s menšími dispozičnými alebo konštrukčnými zmenami, vyplývajúcich z požiadaviek stavebníkov. Domy sú murované.

Obvodové a vnútorné nosné murivo je hrúbky 300, resp. 250 mm, len v prípade domu A tvorí nosný systém kombinácia železobetónových stĺpov a muriva. Priečky sú hrúbky 100 a 150 mm. Tepelnotechnické vlastnosti obvodových stien sú vylepšené kontaktným zatepľovacím systémom. Stropy sú monolitické železobetónové alebo z prefabrikovaných stropných prvkov – filigránov s betónovou zálievkou. Základové konštrukcie sú riešené základovými pásmi z prostého betónu. Nosnou časťou strechy je drevený krov. Strechy domov sú pokryté betónovou škridlou. Celkový objem dodaných prác: 50 mil. Sk

Náhodne z fotogalérie

Kontaktné informácie

 • Poštová adresa:
  Mstav s.r.o.
  Vyšehradská 8, 851 06 Bratislava
  IČO: 36 284 220
  DIČ: SK2022162153
 • Telefón: (+421) 903 246692
 • Skype: My status
 • Download: naša V.Card

Objednávka odvozu odpadu

Vybrané z Vašej pošty

Otázka:
Dobrý deň, bývame v štorposchodovej bytovke na okraji Bratislavy. S ostatnými susedmi sme sa dohodli že by sme radi pristavili na streche podkrovné byty ktoré by sme dali do prenájmu. Vedeli by ste nám s tým pomoct? Aky je zhruba postup. Dakuje za odpoveď.

Odpoveď:
Takto....

Menu uživatela

Referencie Výstavba rodinných domov - Nové Kalinkovo