Referencie

Rekonštrukcia Rodinného domu, Bratislava

Firma M stav, s.r.o. na Červeňovej ulici v Bratislave vykonáva rekonštrukciu rodinného domu. Na objekte sa menila pôvodná dispozícia miestností búraním pôvodných a vymurovaním nových priečok, zároveň sa nadstavilo nové ustúpené podlažie, s murovanou a oceľovou nosnou konštrukciou. Súčasťou dodávky sú aj všetky PSV práce.

 

Čítať celý článok...

Rodinný dom, Mudroňova ul., Bratislava

Na Mudroňovej ulici v Bratislave prebehla realizácia rodinného domu s jedným podzemným a tromi nadzemnými podlažiami. Výstavbe predchádzala asanácia staršieho rodinného domu s dvoma nadzemnými a jedným podzemným podlažím, nachádzajúceho sa na pozemku.

Čítať celý článok...

Výstavba dvoch bytových domov - Nad lúčkami

V svahovitom teréne, na ulici Nad lúčkami v Bratislavskej mestskej časti Karlova ves spoločnosť M stav, s.r.o. realizovala dva bytové domy s celkovým počtom 17 bytov. Menší z domov má tri nadzemné a jedno podzemné podlažie a nachádza sa v ňom 7 bytov.

Čítať celý článok...

Nadstavba a rekonštrukcia bytového domu, Páričkova

Na bytovom dome sa po demontáži pôvodného krovu nadstavovali dve poschodia s nosnými stenami, priečkami a medzibytovými stenami z tvárnic Ytong, ktoré boli z hľadiska požiadaviek na akustiku doplnené predsadenými sadrokartónovými stenami.

Čítať celý článok...

Rodinný dom Stupava

V Stupave firma M stav, s.r.o. realizovala rodinný dom s dvoma nadzemnými podlažiami. Zvislé nosné konštrukcie sú murované z tehál Porotherm, strop na 1 NP je montovaný z keramických vložiek Porotherm.

Čítať celý článok...

Ateliér a Výstavná sieň s prechodným ubytovaním, Karlova Ves, Bratislava

V mestskej časti Karlova Ves, za budovou Iuventy spoločnosť M stav, s.r.o. realizovala hrubé stavby dvoch susediacich objektov Ateliéru a Výstavnej siene s prechodným ubytovaním.

Čítať celý článok...

Rekonštrukcia objektu Miletičová 40

Kompletná rekonštrukcia objektu pre účely vytvorenia administratívnych priestorov, ktorá zahŕňala búracie práce, zateplenie fasády kontaktným zatepľovacím systémom, ako aj obklad fasády titanzinkom, sadrokartonárske a podlahárske práce, obklady, dlažby a maliarke práce.

Čítať celý článok...

Rekonštrukcia objektu Františkánska ul. - Hotel Arcadia

Firma M stav sa ako poddodávateľ podieľala na rekonštrukcii pamiatkovo chráneného objektu v centre Bratislavy – hotelu Arcadia na Františkánskej ulici.

Čítať celý článok...

Rodinný dom - Čachtická

Kompletná rekonštrukcia rodinného domu, vrátane úpravy suterénnych priestorov pre potreby prevádzky salónu krásy.

Čítať celý článok...

Výstavba rodinných domov - Nové Kalinkovo

Firma M stav v obci Nové Kalinkovo realizovala 30 rodinných domov na kľúč. Išlo o typové domy označené A, B a D, väčšinou s menšími dispozičnými alebo konštrukčnými zmenami, vyplývajúcich z požiadaviek stavebníkov. Domy sú murované.

Čítať celý článok...

Viac článkov...

Náhodne z fotogalérie

Kontaktné informácie

 • Poštová adresa:
  Mstav s.r.o.
  Vyšehradská 8, 851 06 Bratislava
  IČO: 36 284 220
  DIČ: SK2022162153
 • Telefón: (+421) 903 246692
 • Skype: My status
 • Download: naša V.Card

Objednávka odvozu odpadu

Vybrané z Vašej pošty

Otázka:
Dobrý deň, bývame v štorposchodovej bytovke na okraji Bratislavy. S ostatnými susedmi sme sa dohodli že by sme radi pristavili na streche podkrovné byty ktoré by sme dali do prenájmu. Vedeli by ste nám s tým pomoct? Aky je zhruba postup. Dakuje za odpoveď.

Odpoveď:
Takto....

Menu uživatela

Referencie