Profil spoločnosti

Spoločnosť M stav, s.r.o. vznikla v roku 2006 zmenou právnej formy zo živnosti Marian Varga – M stav, ktorá sa už od roku 1999 venuje výstavbe rodinných domov na kľúč, bytových domov, administratívnych priestorov, ako aj rekonštrukciám a nadstavbám stavieb.

Nemalý podiel na činnosti spoločnosti má suchá stavebná výstavba. Firma realizuje sadrokartónové konštrukcie, najmä v administratívno-sociálnych prístavbách a vstavkoch halových stavieb v pozícii subdodávateľa, zaoberá sa však aj zatepľovaním a obkladom podkroví a realizáciou sadrokartónových konštrukcií v administratívnych budovách, rodinných a bytových domoch.

Stavby realizujeme pod vedením odborne spôsobilého stavbyvedúceho v zmysle podmienok Slovenskej komory stavebných inžinierov so stabilným tímom kvalitných pracovníkov, ako aj s osvedčenými poddodávateľmi s dôrazom na kvalitu vykonanej práce v dohodnutom čase. Tieto skutočnosti sú predpokladom spokojnosti klienta, čo je pre spoločnosť M stav, s.r.o. hlavným cieľom.

 

Náhodne z fotogalérie

Kontaktné informácie

 • Poštová adresa:
  Mstav s.r.o.
  Vyšehradská 8, 851 06 Bratislava
  IČO: 36 284 220
  DIČ: SK2022162153
 • Telefón: (+421) 903 246692
 • Skype: My status
 • Download: naša V.Card

Objednávka odvozu odpadu

Vybrané z Vašej pošty

Otázka:
Dobrý deň, bývame v štorposchodovej bytovke na okraji Bratislavy. S ostatnými susedmi sme sa dohodli že by sme radi pristavili na streche podkrovné byty ktoré by sme dali do prenájmu. Vedeli by ste nám s tým pomoct? Aky je zhruba postup. Dakuje za odpoveď.

Odpoveď:
Takto....

Menu uživatela

Profil